Sosyal sorumluluk bilinci ve dayanışma ruhu ile Ankara’nın ve ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına, sorunların çözümüne her zaman duyarlılıkla yaklaşan ANGİAD, 2021’de kuruluşunun 30’uncu yılını kutlayacağı şu günlerde eğitime erişimde fırsat eşitliğinin sağlanması adına “30’uncu Yılda 300 Tablet” kampanyasını hayata geçiriyor.

Tüm dünyayı etkileyen, içimizi karartan COVID-19 salgınını 2020 yılında bırakıp 2021’e yeni bir heyecanla, yeni bir enerjiyle girdiğimiz şu günlerde; COVID-19 ile beraber uzaktan eğitim sürecinin başlaması sonucu maddi durumu iyi olmayan, evinde eğitim için kullanılacak bilgisayar ve tablet gibi cihazların eksikliğini hisseden geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Tablet hediye ediyoruz.

Bu kapsamda, Ankara’da belirleyeceğimiz bir veya birden fazla okul ile Türkiye’nin sosyoekonomik gelişmişlik göstergesine göre az gelişmiş bölge okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize eş zamanlı olarak hediye edeceğimiz tabletlerle; uzaktan eğitim sürecinde güçlük yaşayan, gerekli cihazlardan yoksun olan çocuklarımız, ‘EĞİTİME ERİŞEBİLSİN’ diyoruz. Üstelik bu okullarımız, Derneğimiz koordinatörlüğünde “Kardeş Okul” ilan edip, pandemi etkisinin geçmesi ile beraber bu öğrencilerimizi bir araya getirmeyi planlıyoruz.

Siz de bir bağış ya da yardım kampanyasından ziyade, bu sebepten ötürü eğitimlerine erişemeyen yüzlerce çocuğumuza ‘hediye’ edeceğiniz tabletlerle onların yüzünü güldürebilir; 2021 yılında 30’uncu yılını kutlayacak ANGİAD’ın “30’uncu Yılda 300 Tablet” kampanyasına destek olabilirsiniz.

Bilgi Notu: Uzaktan eğitim sürecinde eşit imkanlara sahip olmayan, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize hediye edilecek tek tip ve aynı marka tabletler toplu alınacağından siz değerli ANGİAD Üyelerimiz, derneğimizin aşağıdaki T.C. Ziraat Bankası ANGİAD İktisadi İşletme hesabına 1 Tablet için ortalama 1.000 TL olacak şekilde destekte bulunabilirsiniz.

Ayrıca çözüm ortağı olarak tablet alımlarında tercihimiz; bilgisayar, teknoloji ve elektronik ürün satışıyla uğraşan derneğimiz üyesi firmalar olacaktır.