Başkanımız Ertuğrul Onat, Üyelerimizi ziyaretlerine devam ediyor. İlk olarak, arıtma tesislerinden tarımsal altyapıya, baraj ve HES’ten içmesuyu ve isale hatlarına kadar inşaat işlerinde tecrübeli teknik kadrosuyla 1997’den beri hizmet veren DNZ İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi, Üyemiz Beran Kızılırmak’ı ziyaret ederek ANGİAD üyelik plaketiniz takdim etti. Başkanımızın bir sonraki durağı Merve Ağaçlı oldu. Genel Sekreterimiz Burcu Kanık ile birlikte Üyemizi sahibi olduğu Design of Luxury mağazasında ziyaret eden Başkanımız, Üyemize ANGİAD üyelik plaketini de sundu. Başkanımız ve Genel Sekreterimiz daha sonra, yurt içinde ve yurt dışında başarılı birçok projeye imza atan Ateş İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Enes Ateş’i ziyaret ederek üyelik plaketini takdim ettiler.

Gün içindeki ziyaretlerine devam eden Başkanımız Ertuğrul Onat ve Genel Sekreterimiz Burcu Kanık, Zody Dijital Ajans’ın sahibi Damla Akkaş’ı iş yerinde ziyaret ederek ANGİAD üyelik plaketini takdim etti.

Yarım asrı aşan tecrübesiyle yaşam alanlarında estetiğin, ergonominin ve kalitenin hissedildiği mekanlar tasarlayan Aydın Interiors’un yeni açılan mağazasında Üyemiz Mustafa Can Ergine’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkanımız Ertuğrul Onat, Genel Sekreterimiz Burcu Kanık ve Yinetim Kurulu Üyemiz Arda Yurtsever, Ergin’e ANGİAD üyelik plaketini sundular.

Günün son ziyaretinde ise nitelikli çiçek tasarımları yapan yeni nesil çiçek dükkanı Rosa Nigrum’un sahibi Hatice GÜNEL’e ziyarette bulundular.