Çok değerli ANGİAD Ailem!

Öncelikle sizleri çok sevdiğimi bilmenizi isterim.

Her başlangıcın bir sonu vardır.

Aslında bunu bir son olarak değil, ebedi arkadaşlıklarımızın başlangıcı olarak görüyorum.

En başından beri, sizlerin şahsıma göstermiş olduğu güven ile başlayıp, teveccühü ile geldiğim; benim için çok anlamlı bu görevde ve her mecrada verdiğiniz sürekli ve karşılıksız destek için sizlere çok ama çok TEŞEKKÜR ederim.

Sizlerin güvenine layık olmak için inanın elimden geleni fazlasıyla yaptım. Hiçbir şeyin arkasına sığınmadım. Ben değil, Biz dedim. Sonuç alamadığımız konuları kendi üzerime, başarıyı hepimize mal ettim. Ailemden aldığım düstur ile doğruluk, hak ve dürüstlükten asla taviz vermedim. Sizlerin yüzünü kara çıkaracak en ufak bir şey yapmadım. Bundan emin olabilirsiniz.

Bu süreçte, eğer varsa istemeyerek de olsa kalbini kırdığım veya üzdüğüm arkadaşlarımın anlayışını rica ediyor ve özür diliyorum.

Gayet dostane bir biçimde seçim ve seçim kampanyası geçiren değerli Ertuğrul ONAT kardeşim ve değerli Murat GÜNEŞ kardeşimi, göstermiş oldukları nezaket ve özverili çalışmalardan dolayı ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Bu vesileyle, Ertuğrul ONAT Başkanımız başta olmak üzere; yeni seçilen Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyesi arkadaşlarımı da tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Her zaman yanınızda ANGİAD’ın bir neferi olacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Benden yana hepinizin Hakkı helal olsun. Sizler de bana Haklarınızı helal edin, lütfen.

Her zaman söylediğim gibi,
“iyi ki varsınız”

Sevgi ve sağlıkla kalın.

Saygılarımla…

Serhan YILDIZ
14. Dönem ANGİAD Başkanı