Sevgili ANGİAD Üyeleri;

Dünya ve ülkemiz adına gerçekten olağanüstü bir süreçten geçtiğimiz bir yılı, üzüntü ve sevinçleriyle 2020 yılını geride bırakıyoruz. Maalesef bu yıl yaşanmasını istemediğimiz birçok olay yaşadık. Özellikle, Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve dalga dalga tüm dünyaya yayılan COVID-19 virüsüyle beraber çok sayıda ölüm meydana geldi. Bununla beraber ekonomik sıkıntılar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de baş gösterdi.

Ancak, 2021 yılına girerken, geleceğe umutla bakıyor; sorunların, sıkıntıların aşılacağına dair inancımızı koruyoruz. Burada önemli olan husus, tüm olumsuzluklara rağmen karamsarlık-iyimserlik dengesini iyi kurarak umutsuzluğa kapılmamaktır. Geride kalan yılda yaşanan olumlu veya olumsuz olaylardan dersler çıkararak bu dersler ışığında yeni yılda, yeni umutlarla yeni başlangıçlar yapılması, huzur, mutluluk ve başarılarla buluşabilmemizin vazgeçilmez unsurudur.

Ankaramız, ülkemiz ve dünya için güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2021 yılını, siz değerli üyelerimizle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyor, sizlerle bir araya geleceğimiz günleri iple çekiyorum.

Kıymetli ANGİAD Üyemiz, sevdiklerinizle birlikte başta sağlık olmak üzere mutlu ve huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı duygularla geçirmenizi dilerim.