Derneğimizin geleneksel yeni yıl balosu Üyelerimiz ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Yeni yıl balomuz; Başkanımız Ertuğrul Onat ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin ev sahipliğinde, Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Bılıkçı’nın önümüzdeki yıl, kuruluşunun 50. yılını kutlayacak firması Sultan Et’in ana sponsorluğunda Bilkent Otel’de gerçekleşti.

Gecede konuşan Başkanımız Ertuğrul Onat, herkesin yeni yılını kutlayarak 2023’ün milletimiz ve ülkemiz için önemli bir yıl olduğunu düşünüyorum derken Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç da, Ankara’yı sanayinin de başkenti yapmak için dev adımlarla yürüyeceğiz dedi. Konuşmaların ardından, yeni yıl balosunun gerçekleşmesinde emeği geçenlere Başkanımız ve ASO Başkanı Seyit Ardıç tarafından plaket takdim edildi.

Üyelerimiz ve eşleri, Ceylan Köse’nin keyifli şarkılarıyla yemeklerini yerken sonrasında Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Hakan Karalar, hep birlikte yeni yıl kutlama pastasını Ceylan Köse ile birlikte kesti. Görkemli yeni yıl balomuzda, müzik dünyasının önemli isimlerinden Simge Sağın sahne aldı. Simge’nin sahnedeki enerjisi ve şarkılarıyla gönüllerince dans edip eğlenen Üyelerimiz, yeni yıla coşkulu bir merhaba dedi.