Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD), üye ve eşlerinin katılımıyla ‘Yaza Merhaba’ etkinliği düzenledi. ANGİAD Başkanı Serhan YILDIZ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen gecede üyeler, Ceylan Köse’nin canlı müziği eşliğinde keyifli bir akşam geçirdi.

Geleneksel hale gelen ANGİAD Yaza Merhaba etkinliğinde dernek üyeleri bir araya geldi. İnce Pia Sera’da gerçekleştirilen geceye, katılım yoğun oldu. Pandemiden dolayı uzun zamandır bir araya gelemediklerini ifade eden ANGİAD Başkanı Serhan Yıldız, “Çok uzun bir süredir siz değerli ANGİAD üyelerinden ayrı kaldık. Ancak sizlerin desteğini her zaman arkamızda hissetmek bizim için tarifsiz bir his. 30’uncu yılımızı kutladığımız bu sene ANGİAD’a yaraşır bir Yaza Merhaba düzenlemek istedik. Umarım hepimiz keyifli bir gece geçiririz” diye konuştu.

Eğlenceli dakikaların yaşandığı gecede sahne alan Ceylan Köse ve orkestrası, birbirinden güzel parçalarla etkinliğe renk katarken müzik eşliğinde yemek yiyen üyeler de bol bol sohbet etti. Gece için emeği geçenlere teşekkür plaketi verilirken iki yeni ANGİAD üyesine de üyelik plaketleri önceki dönem başkanları Hakan Karalar, Demirhan Şerefhan ve Murat Aydeniz ile Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Yunus Demirci tarafından verildi.